Vany

Dnes již koupací vanu jistě málokdo vnímá jako pouhý prostředek hygieny a na tento fakt výrobci reagují širokou nabídkou modelů s možnostmi, které vycházejí vstříc i náročným zákazníkům.

Od současných koupacích van můžeme očekávat zajímavé designové a tvarové varianty, důmyslné technologie a konstrukční materiály i zajímavé doplňky, jako např. hydromasážní systémy či chromoterapie, které požitek z koupání umocňují a dávají mu nový rozměr.

Nabízíme široký výběr van od špičkových a prověřených výrobců.

Duravit

DURAVIT je jedním z největších světových výrobců sanitární keramiky, jejíž historie sahá až do roku 1877, kdy byla tato společnost založena. V současné době působí společnost Duravit ve třech segmentech – výroba sanitární keramiky, akrylátových van a vaniček, a taktéž výroba koupelnového nábytku… zobrazit více

Značku Duravit také charakterizuje spolupráce s předními světovými architekty jako jsou: Philippe Starck, Sir Norman Foster, Michael Graves či studio Sieger Design.
Ve výrobcích Duravit se snoubí spojení krásných tvarů a linií při zachování maximální funkčnosti. Spojení krásných tvarů, linií a zároveň zachování maximální funkčnosti, je pro Duravit typické. Proto také poskytuje výhody, jako je uzavřený splachovací kruh, dvojité glazování a speciální vyztužení rámu van a vaniček i u nejlevnějších sérií!!

Duravit e-shop

Hoesch

HOESCH je renomovaná německá firma, působící v oblasti výroby wellness produktů a van. Konkrétně se jedná převážně o parní boxy, designové vany, sprchové vaničky a masážní systémy. Hoesch je průkopíkem ve využívání akrylátu a jiných důmyslných hi-tech materiálů, které otevřely zcela nové možnosti… zobrazit více

…pro vytváření tvarů a designu. Pro firmu Hoesch znamená wellness více, než jen moderní životní styl, protože pomáhá udržovat tělo i duši ve zdravé rovnováze. Firma svůj sortiment neustále rozšiřuje o nové modely výrobků a praktické koupelnové doplňky, kterými uspokojuje i ty nejnáročnější zákazníky.

Hoesch e-shop

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch je nejstarší německý výrobce obkladů a dlažby. Začínal roku 1748 s produkcí porcelánu a postupně produkci rozšiřoval. Dnes vyrábí obklady, dlažbu, sanitární keramiku, porcelán, vany. Společnost se může pochlubit několika patentovanými produkty… zobrazit více

Za zmínku stojí materiál Quaril, jež firma použvá pro výrobu van. Jedná se o litý materiál pro vany a vaničky, který poskytuje několik výhod. Je teplý, má povrch zabraňující podklouznutí a usazování vodního kamene a nečistoty.Dále technologie CeramicPlus: je speciální patentovaná povrchová úprava, odpuzující nečistotu a zabraňující usazování vodního kamene. Podstatně ulehčuje čištění a nečistota se dá velmi lehko setřít i bez použití čistících prostředků.

Villeroy e-shop

Santech

Santech byla založena v roce 1995 jako společnost s ručením omezením.
V prvopočátcích se jmenovala MARIKA, název odrážel jména svých zakladatelů: Matyáš, Richard, Karlík. V roce 1998 se společnost přejmenovala na současnou SANTECH plus s.r.o… zobrazit více

…Zpočátku výrobní sortiment tvořily masážní vany, původně v licenci kanadského výrobce. Později začal Santech investovat do vlastního vývoje, aby mohl v roce 2000 zahájit výrobu akrylátových van s vlastním designem. Firma také navazuje spolupráci se špičkovými designéry.V dalších letech firma rozšířila svoji působnost v Německu a Švýcarsku, následovalo Slovensko, Polsko, Ukrajina a Rusko.V roce 2011 přišel SANTECH na trh s novou generací modelů masážních systémů. Díky neustálému rozšiřování sortimentu akrylátových van až na současných více než 40 typů patří dnes SANTECH k předním výrobcům akrylátových a masážních van v České republice.

Santech e-shop

Kaldewei

Kaldewei je německá firma, kterou v roce 1918 založil Franz Kaldewei. Dle filozofie společnosti se koupelna stává stále více výrazem nové estetiky. Trend přechází k extravagantním, často volně stojícím vanám s funkčnostními zvláštnostmi a k sprchovým vaničkám, určeným k instalaci v úrovni podlahy, … zobrazit více

…které se umisťují volně do místnosti a nabízejí více volnosti pohybu. Vany a sprchové vaničky Kaldewei jsou vyráběné z jedinečného materiálu: smaltované oceli Kaldewei 3,5mm.
Tato tloušťka materiálu zajišťuje stabilitu, solidnost a dlouhou životnost, kterou podtrhuje 30 letá záruka.

Kaldewei e-shop

Polysan

Polysan s.r.o. je česká firma, vyrábějící akrylátovou sanitární techniku – koupací vany různých tvarů rohové, excentrické, oválné, obdélníkové…), hydromasážní a perličkové systémy do těchto van, sprchové vaničky a kouty, sprchové zástěny a sprchové masážní panely… zobrazit více

Společnost sídlí v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou a v současné době nabízí téměr 100 typů akrylátových van, sprchových vaniček a sprchových koutů. Výrobní a obchodní společnost Polysan s.r.o. byla založena roku 1996 jako sdružení podnikatelů. První Polysan akrylátová vana zde spatřila světlo světa v průběhu roku 1996. Zprvu se produkce skládala z pouhých osmi typů van, které si rychle získaly přízeň na domácím trhu. Postupně se sortiment rozšiřoval o sprchové vaničky, panely, sprchové kouty, atd.

Polysan e-shop

Riho

RIHO CZ, a.s., firma, jež vznikla v roce 1994 jako dceřinná společnost holandské firmy RIHO International. Dobrá pověst o vysoké technické úrovni českých výrobků byla důvodem k rozhodnutí vedení firmy vybudovat v malé obci u Moravského krasu nový podnik výjimečných kvalit… zobrazit více

V novém podniku RIHO vyrostl tým specializovaných techniků, jež tvoří špičku ve svém oboru – výrobě prvotřídních koupelnových systémů.

Riho e-shop

Bette

BETTE výrobce exkluzívních ocelových smaltovaných van, sprchových vaniček, umyvadel a koupelnového nábytku. BETTE patří k nejvýznamějším evropským specialistům a exportérům v branži sanitární techniky na tradiční a osvědčené bázi titanové oceli a smaltu, dále se zabývá produkcí… zobrazit více

… skleněných sprchových a vanových zástěn na míru. Více než padesátiletá zkušenost v oboru, aplikace nejnovějších technologií tvarování a hlubokého tažení oceli, svařování a smaltování, pravidelné inovace výrobního programu a především nekompromisní důraz na kvalitu, ve spojení s mistrovskou úrovní značkového designu – to vše jsou atributy, které nese značka BETTE. Vrcholnou ambicí firmy BETTE je brilantní vzhled povrchu všech výrobků, díky kterému tato značka pravidelně vítězí ve srovnávacích uživatelských testech.
Všechny vany mohou být volitelně opatřeny protiskluzovou úpravou dna nebo speciální hydrofobní úpravou smaltu Glaze Plus, zaručující dlouhodobý glanc povrchu s minimálními nároky na údržbu a čištění.

BETTE