Koupelnové doplňky

Krásné, praktické a funkční.

Takto by se daly ve zkratce charakterizovat koupelnové doplňky, často vytvořené ve spolupráci renomovaných firem a špičkových designérů.

V nabídce je nepřeberné množství doplňků s různým využitím, designem a možností začlenění do konceptu vaší koupelny i WC.

Emco

EMCO Německá společnost Emco byla založena v roce 1952, věnuje se výrobě koupelnových doplňků, které se vyznačují luxusním charakterem. Doplňky jsou výjimečné exkluzivním designem a vysokou kvalitou, která koupelnu promění v naprosto dokonalý interiér.

Emco e-shop

Keuco

KEUCO pokračuje v dlouholeté tradici výroby designově orientovaného vybavení koupelen nejvyšší kvality. V posledních dvou desetiletích se firma dopracovala do vedoucí pozice na trhu vysoce kvalitního koupelnového vybavení až po výrobce komplexního sortimentu estetických koncepcí interiérů.

Keuco e-shop

Nimco

NIMCO Hlavním cílem společnosti NIMCO je splnit očekávání a požadavky zákazníků. Kvalita a dostupnost těchto koupelnových doplňků je pevně zakotvena ve firemní strategii. Firma zaměřuje svoji pozornost na to, aby uspokojila především zákazníkovy nároky na kvalitu provedení a cenu… zobrazit více

…V širokém spektru výrobků této firmy je kladen důraz jak na funkčnost, tak i na atraktivní design. To je NIMCO.

Nimco e-shop

Bemeta

BEMETA Design s.r.o. vznikla na počátku roku 2004 s cílem nabídnout koupelnové doplňky vysoké kvality a vynikajícího zpracování pro náročné zákazníky. Dynamický rozvoj společnosti, spojený s rostoucím zájmem o jejich produkty a řešení, firmu přesvědčil, že se vydala správnou cestou…zobrazit více

…Bemeta Design s.r.o. se od svého vzniku orientuje na produkty čistého designu a vysoké kvality. I když snad tyto přívlastky mohou v éře totální reklamy ztrácet na síle, s Bemetou jsou spojovány bez jakýchkoliv pochyb. Svědčí o tom i nominace nejprodávanější řady koupelnových doplňků Bemeta OMEGA v soutěži Zlatá medaile SHK na Stavebních veletrzích 2007 v Brně.

Bemeta e-shop