O nás

Koupelnové studio AQUANY působí na českém trhu již od roku 1994.

Za tuto dobu se nám podařilo dosáhnout úrovně opravdových profesionálů ve svém oboru.
Věříme, že hodnota spočívá v lidech a v jejich znalostech, proto se mnoho let vzděláváme a rozšiřujeme své know-how. Jsme týmem specialistů s mnoha zkušenostmi.

Zaměřujeme se na kompletní dodávky koupelen včetně autorizované montáže. Rádi připravujeme řešení na míru a každou zakázku řešíme s klientem individuálně.

Naším cílem je poskytovat klientům nejen kompletní nabídku koupelnového vybavení, obkladů, dlažeb, topení pro koupelny, ale i systémy topení, větrání a rekuperační jednotky pro celý byt či dům. Naší doménou jsou profesionální služby, díky zkušenostem a přímé komunikaci s výrobci máme možnost přinášet klientům individuální řešení v krátkých lhůtách. Osobní přístup ke klientovi nám umožnil získat řady spokojených zákazníků.

Jako přímí dovozci značek Duravit, Kohler, Hoesch, rekuperační jednotky Zehnder, obkladů a dlažeb AlfaLUX, Supergres, Cerdisa a Mirage do České republiky dále autorizovaní prodejci značek Huppe, topení Zehnder, Kludi, Villeory Boch a Sanjet. Díky široké nabídce zboží a služeb jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Rádi bychom se s Vámi setkali také osobně v naší vzorkovně v Lounech, prezentovali Vám naše referenční projekty a vzorová řešení a prodiskutovali s Vámi řešení přesně na míru Vašich přání a potřeb.